KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15763191

nr 1576 3191

Bent Holstein

(f. 1942), Danmark

Etsning, "Big Swimmer I". Signerad, numrerad 46/90 cm, yttermått inklusive ram: 73x57 cm

Bent Holstein, dansk målare född 1942.

Utrop:

400 kr

måndag 6 november 2023
kl 20:12:26

Bent Holstein

Läs mer om Bent Holstein